2009-06-28

Grūdėtos varškės, kivių ir bananų salotos su cinamonuLabai labai skanios, labai labai sveikuoliškos pusryčių salotos, kurios nuo pat ryto suteiks žvalumo ir energijos! Į galvą šovė ekspromtu, darbo dienos rytą pravėrus šaldytuvą, kai nėra kada ilgai kuistis... ;)

Reikės:
Indelio grūdėtosios varškės,
Banano,
Kivio,
Cinamono,
Sėlenų dribsnių (skrudintų javainių, kukurūzų dribsnių ar pan.)

Gaminimas:
Bananus ir kivius supjaustyti kubeliais, sumaišyti su varške. Pabarstyti cinamonu ir sėlenų dribsniais, kurie suteikia labai smagaus ir skanaus traškumo.
Smagus ryto! :)

6 komentarai:

Indrė rašė...

Man tiktų tokios :) mėgstu ir vaisius ir varške, gal su tais dribsniais kiek prasčiau, bet manau nenumirčiau, jei suvalgyčiau :)

Vilma rašė...

Indre, jei labai nemėgsti dribsnių, pabandyk užsiberti sausai pakeptų arba karamelizuotų riešutų. ;)

rūtuliukas rašė...

vakar valdydama pirktinę grūdėtą varškę su uogiene pagalvojau, kodėl pačiai to nepasidarius: grūdėta varškė + vaisiai. Pasirodo, galima :) o dar ir skanu. Tavo skoniu pasitikiu ;)

Sparnuotis rašė...

O aš net nebuvau mačiusi tokių sėlenų dribsnių, kažkas naujo! Būtinai kurį ryta ir aš tokių pasidarysiu:)

Vilma rašė...

Rūtuliuk, ačiū už pasitikėjimą! Man be galo malonu. :)

Sparnuoti, man tie sėlenų dribsniai labai patinka, jie tokie salstelėję, bet ne per saldūs, labai traškūs ir puikiai tinka prie visokiausių vaisių salotų, jogurtų ir pan.

Egle rašė...

Sėlenų dribsniai yra gerai, o grūdėta varškė dar geriau ;) Bet kartu jų kažkaip nebūčiau sudėjus. Va, man riešutai karamelizuoti čia į kompaniją tai tiktų.
Užsimaniau dribsnių vidury nakties, laikas miegot tikriausiai ;)